קופת חסכון
לבחור נכון – כך תמצאו את הספק האידיאלי לפרויקט שלכם

עיצוב הבית יכולה להיות משימה שיכולה להיות מאתגרת ומלהיבה בו זמנית. ברגע שהחלטתם על הסגנון והתכניות, הצעת הבא הוא למצוא ספקים איכותיים שיוכלו להוציא את הפרויקט לפועל ברמה גבוהה. אבל איך בוחרים נכון?

קבלת הצעות מחיר – קבלו הצעות מחיר ממספר ספקים שיתחרו זה בזה ויטיבו את ההצעה

 

העריכו את איכות העבודה – כשניגשים לבחור ספק כמובן נעדיף מישהו שאנחנו מכירים את איכות העבודה שלו, המקצועיות ורמת השירות שלו. אצל רוב המעצבות וכך גם אצלי, ישנם ספקים שנבחרו בקפידה לאורך הדרך וממשיכים ללוות אותי.  כשמגיעים אלי לקוחות חדשים,  אספר על בעלי המקצוע שאני עובדת איתם ואמליץ רק במצב שבו אני התנסיתי ובדקתי את רמת העבודה.

השוואה על בסיס אותו מפרט עבודה. כשאתם פונים לספק מסוים לבקשת הצעת מחיר, חשוב תמיד לשים לב מה הוא לוקח בחשבון בהצעה שלו. כמובן שחשוב לשים לב לחומרים, עובאים וגימורים כל שינוי קטן יכול לשנות את המחיר. כדי להשוות נכון חשוב שכל ההצעות ייתחסו לאותו מפרט שאותו אתם מחפשים. לפעמים יש דברים שעל פניו נראים דומים לעין לא מנוסה אך בפועל ההבדל הוא משמעותי ועלול לגרור הוצאות נוספות במקומות אחרים. על מנת לוודא שההצעה המתקבלת כוללת את כל הנדרש, חשוב לערב את המעצבת בשלבים אלו של תקשורת מול הספקים. 

 

שימו לב – ככל שאהיה מעורבת בשלב מוקדם יותר בהתקשרות עם הספק אוכל ללוות אתכם בבחירות שלכם, לדייק את הצעות המחיר ולוודא שאתם משלמים על מה שתוכנן ונדרש בתכנית שאותה תרצו להוציא אל הפועל. 

אולי יעניין אותך גם..

יש לכם שאלות? מוזמנים לכתוב לי ואחזור אליכם