מורלי מיארה

נעים להכיר, מורלי מיארה, מייסדת ובעלים של StudioMork, המתמחה בתכנון ועיצוב חללים מסחריים, משרדים ובתים. לאחר סיום הלימודים במגמת עיצוב תעשייתי בבצלאל (B.Design) שימשתי כמעצבת מוצר ועבדתי מול כמה מהלקוחות הגדולים במשק לאחר תקופה בתחום קיבלתי הזדמנות לעצב חלל בקנה מידה שעוד לא הכרתי וזה הצית בי מחדש סקרנות מאוד גדולה שהייתה לי עוד מילדות לעיצוב פנים. הבנתי עד כמה העיצוב יכול להשפיע על ההתנהגות והתחושות של השוהים בו. 

בשנת 2015 הקמתי את StudioMork כדי לתת מענה מקיף לצרכי העיצוב של לקוחותיי, החל משלבי התכנון הראשוניים ועד ליצירת שפה מיתוגית מגובשת וייחודית. הקו שמאפיין אותי מורכב ממראה נקי וטבעי עם דגש משמעותי לתכנון נכון ופונקציואלי. עם עשרות פרויקטים מוצלחים הן במגזר המסחרי והן במגזר הפרטי, למדתי שהבנת הרצונות והצרכים של לקוחותיי היא המפתח להשגת תוצאה המשקפת את החזון הייחודי שלהם ומתיישבת עם אורח חייהם.

הגישה שלי לעיצוב מבוססת על מציאת איזון בין פרקטיקה ליופי. ב- StudioMork, תהליך העבודה מתחיל במחקר מקיף כדי לקבל הבנה מעמיקה על הצרכים, ההיתכנות והתקציב של הלקוח. משם מתגבש קונספט עיצובי שבוחן אפשרויות ביצוע שונות. לאחר סיום התוכנית, אנו מתרגמים אותה להדמיה תלת ממדית, המאפשרת לנו לבחון את החלל מזוויות שונות ולספק תרגום ויזואלי לאופן שבו האלמנטים השונים יפעלו יחד. שלב ההדמיה הזה הוא מרכיב חיוני בתהליך העבודה שלנו, המספק תמונה ברורה ותמציתית של האופן שבו החלל יתפקד ויזרום.

אני מאמינה שהמפתח להצלחה הוא שותפות הבנויה על תקשורת פתוחה, אמון ושיתוף פעולה. המטרה הסופית שלנו היא ליצור חלל שלא רק נראה יפה אלא גם מרגיש נוח ופונקציונלי. 

אשמח לעבוד אתכם ולצאת למסע ליצירת מרחב המשקף את החזון והצרכים הייחודיים שלכם.